Dezorzovo Lútkové Divadlo, Bratislava, Slovensko

Desperandul’a

strašlivá dcára či spravodlivá zpláta pýchy i márnivej nádharnosti

Autor předlohy: Hubert Krejčí
Režie: Gejza Dezorz
Dramaturgie: Aladár Hrča
Scénografie: Von Dubravay
Kamera: Dodo Brenner
Druhy loutek: marionety
Hudba: Pepi
Osoby a obsazení: Kamil Kollárik, Andrej Kováčč, Alex Maďďar, Majo Mitaš

Základní údaje o souboru:
Dezorzovo Lútkové Divadlo chápe divadelní loutkovou podobu jako prostor pro realizaci témat, které se nebojí atakovat ale i bavit diváka. Dezorzovo Lútkové Divadlo nachází inspiraci ve své tvorbě nejen v klasické dramatické tvorbě, ale zpracovává i témata, která přímo či nepřímo čerpají z mainstreamu – comics, filmový horor, akční film, thriler, muzikál, punková hudba, poklesla brakové literatura. Dezorzovo Lútkové Divadlo je loutkové divadlo!
Dezorzovo Lútkové Divadlo prezentuje loutky jako malé lidi na provázku, kteří dokáží skutečně žít, vášnivě milovat i ukrutně trpět. Dezorzovo Lútkové Divadlo není jen vzdor. Dezorzovo Lútkové Divadlo je hardcore, boj, pokora a názor.Dezorzovo Lútkové Divadlo je jediné loutkové divadlo na světě, ve kterém se loutky dokážou odvázat.
www.dezolutky.com

Několik slov o autorovi (autorech), inscenátorech, respektive o inscenační tradici hry:
Jak si poradit s neposlušnými rodiči? Kdo ztratí kvůli pekelné kráse Desperanduli hlavu? A kldo j ten nenápadný nápadník?
To všechno se dozvíte v prostopášné hororové šou Dezorzova loutkového divadla z pera legendárního českého divadelníka Huberta Krejčího. Připravte se na neodolatelného Kašpárka, pohádkový happyend a na to, že nad zlem zvítězí vždy pouze zlo.

Hrací termín: Pátek 29. června 2012, DKP ve 20 hodin
Adresa: pro dospělé
Čas: 120 / 45 / 45 (příprava / představení / bourání)
Kontakt: manager@dezolutky.com, www.dezolutky.com