Program 61. loutkářské Chrudimi
Pátek 29. června 2012
Divadlo Karla Pippicha – velký sál od 20 hodin
Dezorzovo lútkové Divadlo, Bratislava, Slovensko
Desperandul’a (45‘)
strašlivá dcára či spravodlivá zpláta pýchy i márnivej nádharnosti
Sobota 30. června 2012
Divadlo Karla Pippicha od 19 hodin
Slovenské marionetové divadlo, Bratislava, Slovensko
Johanes Faust (50‘)
Tradiční stoleté loutkové divadlo! Pro děti a celou rodinu!
Malá scéna Divadla Karla Pippicha od 10 hodin
Divadlo Športniki a Loutkové divadlo Maribor, Slovinsko
Back to Bullerbyn (50‘)
Malá scéna Divadla Karla Pippicha od 13 a 15 hodin
Flajšplyš Praha a okolí
Nezměrný cit pana P. (35‘) soutěžní představení
MED od 11 a 14 hodin
Není to… Ani to…, ZUŠ Turnov
Kompost (40‘) soutěžní představení
Spolkový dům od 10 a 16 hodin
Loutkový spolek Nitka, Písek
Jak šiška nechtěla spadnout,
Jak stromouš střílel z borůvkového děla (40‘) soutěžní představení
Stan za divadlem od 22 hodin
Divadlo Športniki a Loutkové divadlo Maribor, Slovinsko
Back to Bullerbyn (50‘)
Suterén Divadla Karla Pippicha průběžně dle rozpisu od 9 do 20 hodin
Hana Voříšková, Choceň
Výlet (5‘)
Divadlo pro jednoho diváka
Klášterní zahrady a následně za Divadlem Karla Pippicha od 15 do 18 hodin
Loutkářský štrúdl a slavnostní zahájení festivalu
Neděle 1. července 2012
Divadlo Karla Pippicha od 11 a 14 hodin
Spolek loutkářů Vozichet Jablonec nad Nisou
Malá mořská víla (45‘) soutěžní představení
Divadlo Karla Pippicha od 18 hodin
Divadlo Drak Hradec Králové
U kanónu stál aneb Bitva u Hradce Králové (60‘)
Malá scéna Divadla Karla Pippicha od 10 a 15 hodin
Loutkové divadlo v Boudě
Mordyjepardyjesaprlot (45‘) soutěžní představení
MED od 10 hodin
Krystýna Skalická, Praha
O Malence (45‘)
MED od 13 a 17 hodin
Na Holou Hořovice
Krev a jiné lásky Míny (30‘) soutěžní představení
Malá scéna Divadla Karla Pippicha od 22 hodin
Divadlo jednoho Edy
Noc Karkulek I. (90‘)
Suterén Divadla Karla Pippicha průběžně dle rozpisu od 9 do 20 hodin
Hana Voříšková, Choceň
Výlet (5‘)
Pondělí 2. července 2012
Divadlo Karla Pippicha od 11 a 14 hodin
Říše loutek Kroměříž, o. s.
Povídej, paňáco (50‘) soutěžní představení
Divadlo Karla Pippicha od 18 hodin
Divadelní společnost Geisslers Hofcomoedianten Kuks
Don Juan aneb Strašlivé hodování (55‘)
Malá scéna Divadlo Karla Pippicha 10 a 15 hodin
LS Topirambury ZUŠ Praha 5
Severské báje (50‘) soutěžní představení
MED od 10 hodin
Loutkový soubor Střípek Plzeň
O Palečkovi (50‘)
MED od 13 a 17 hodin
LS Amigos Gymnázia Josefa Ressela Chrudim
Don Šajn (20‘) soutěžní představení
Bažantova loutkářská družina DS J. J. Kolár při TJ Sokol Poniklá
Faust (15‘) soutěžní představení
Muzeum barokních soch od 21.30 hodin
Karromato Soběslav
Císařská slavnost. (50‘)
Stan za divadlem od 22.30 hodin
Night party and music session
100 piv s Loutkářem
Suterén Divadla Karla Pippicha průběžně dle rozpisu od 9 do 20 hodin
Hana Voříšková, Choceň
Výlet (5‘)
Úterý 3. července 2012
Divadlo Karla Pippicha od 18 hodin
SČDO-SAL
Finále individuálních výstupů s loutkou (120‘)
Malá scéna Divadla Karla Pippicha od 10 a 14 hodin
Tate iyumni Praha
Neverending (15‘) soutěžní představení
Červiveň SpgŠ a SZŠ Krnov
Škola snů (35‘) soutěžní představení
MED od 10 hodin
Toy Machine
Praprapra… Pohádka I. (40‘)
MED od 16.15 hodin
Teátr Vaštar Ostružno, Nezdice na Šumavě
Bitva (O hrdinech) (60‘) soutěžní představení
Spolkový dům od 11 hodin
Divadlo jednoho Edy
O Červené Karkulce (25‘)
Stan za divadlem od 21 hodin
Divadlo jednoho Edy
Noc Karkulek II. (80‘)
Suterén Divadla Karla Pippicha průběžně dle rozpisu od 9 do 20 hodin
Hana Voříšková, Choceň
Výlet (5‘)
Středa 4. července 2012
Divadlo Karla Pippicha od 11 a 14 hodin
Céčko Svitavy
Pták Ohnivák, liška Ryška a my (50‘) soutěžní představení
Malá scéna Divadla Karla Pippicha od 13 hodin
Osadnickej spolek při ZUŠ Žamberk
Prachsakramentský rozprávky (45‘)
Malá scéna Divadla Karla Pippicha od 15 hodin
Rámus, Plzeň
19. březen (30‘) soutěžní představení
MED od 10 hodin
Jiří Polehňa
Znáte kačenku?. (40‘)
MED od 17 hodin
LS Mikrle, ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř
Hotel (40‘) soutěžní představení
Stan za divadlem od 10 hodin
Martin Hak, Brno
Rudovo kosmické dobrodružství (50‘)
Suterén Divadla Karla Pippicha průběžně dle rozpisu od 9 do 20 hodin
Hana Voříšková, Choceň
Výlet (5‘)
Divadlo pro jednoho diváka
Restaurace Modrá hvězda od 22 hodin
Loutkářský bál
Čtvrtek 5. července 2012
Divadlo Karla Pippicha od 19 hodin
Bábkové divadlo Žilina, Slovensko
Perinbaba (70‘)
Malá scéna Divadla Karla Pippicha od 10 hodin
Buchty a loutky, Praha
Zlátá husa (50‘)
Malá scéna Divadla Karla Pippicha od 15 hodin
Divadlo ANPU, Praha
Čertův švagr (50‘)
MED od 11 hodin
Loutky bez hranic, Praha
Jabloňová pohádka (30‘)
Loutková pohádka, po které následuje dílna
Stan za divadlem od 14 hodin
Marek Bečka
Zchudlý loutkář (40‘)
Park Republiky od 10 hodin
Čmukaři Turnov
Hloupé království (50‘)
Loutková pohádka, po které následuje dílna
Park Republiky od 14 do 18 hodin
Loutkářská pouť a slavnostní zakončení
Suterén Divadla Karla Pippicha průběžně dle rozpisu od 9 do 20 hodin
Hana Voříšková, Choceň
Výlet (5‘)
Divadlo pro jednoho diváka
Park Republiky od 17 hodin
Divadlo ANPU, Praha
Čertův švagr (50‘)
po představení zakončení festivalu a vyhlášení výsledků